Leia ja kustuta topeltaadressid


Tarkvara topeltaadresside
leidmiseks ja kustutamiseks

Kas te töötate andmetega? Näiteks turunduses aadresside nimekirjadega? Siis on teid ilmselt juba häirinud asjaolu, et andmete kvaliteet ei ole enamasti nii hea, kui see võiks olla. Näiteks sisaldavad need sageli topeltkandeid, mida on raske tuvastada, eriti kui tegemist on ettevõtete või inimeste nimedega. Või seisate silmitsi probleemiga, et peate eri allikatest pärit andmeid ühendama. Siis vaadake järgmisi tooteid:

  • DedupeWizard 8: Lihtne tarkvara topeltaadresside leidmiseks, mida saab kasutada ilma erilise tehnilise ettevalmistuseta. Topeltaadresse saab leida postiaadressi, telefoninumbri ja/või e-posti aadressi abil – kas ühes aadressiloendis või kahe aadressiloendi vahel (mida on vaja opt-out loendite puhul). Töödelda saab ainult Excel faile.
  • DataQualityTools 8: Võrreldes teiste tarkvaradega nagu DedupeWizard, pakub DataQualityTools topeltaadresside otsimiseks rohkem võimalusi ning suurt hulka lisafunktsioone andmete töötlemiseks, nagu näiteks andmeväljade ühendamise funktsioon. Lisaks Exceli failidele võib programm töödelda ka dBase, ACCESS, VistaDB ja tekstifaile ning andmebaasiservereid nagu näiteks MS SQL Server, PostgreSQL, Oracle ja MySQL.

Täiendav teave: www.dataqualityapps.com