Foot-pound force per second to Brake horsepower

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Foot-pound+force+per+second+mootuehikuks+Brake+horsepower.phpKui palju on Brake horsepower ühes Foot-pound force per second?

1 Foot-pound force per second [ft-lb/s] = 0,001 818 181 818 181 8 Brake horsepower [bhp] - Mõõtühikute kalkulaator, mida on võimalik muu hulgas kasutada Foot-pound force per second mõõtühikuks Brake horsepower teisendamiseks.Teisenda Foot-pound force per second mõõtühikuks Brake horsepower (ft-lb/s mõõtühikuks bhp):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Võimsus'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Foot-pound force per second [ft-lb/s]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'Brake horsepower [bhp]'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '617 Foot-pound force per second'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Foot-pound force per second' või 'ft-lb/s'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Võimsus'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '55 ft-lb/s na bhp' või '5 ft-lb/s to bhp' või '38 Foot-pound force per second -> Brake horsepower' või '37 ft-lb/s = bhp' või '6 Foot-pound force per second na bhp' või '3 ft-lb/s na Brake horsepower' või '63 Foot-pound force per second to Brake horsepower'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(30 * 94) ft-lb/s'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '617 Foot-pound force per second + 1851 Brake horsepower' või '86mm x 30cm x 63dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 1,975 308 624 ×1020. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 20 ja tegelik arv, siin 1,975 308 624. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 1,975 308 624 E+20. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 197 530 862 400 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.