Mechanical horsepower --- imperial horsepower to Foot-pound force per second

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Mechanical+horsepower+imperial+horsepower+mootuehikuks+Foot-pound+force+per+second.phpKui palju on Foot-pound force per second ühes Mechanical horsepower --- imperial horsepower?

1 Mechanical horsepower --- imperial horsepower [hp] = 550 Foot-pound force per second [ft-lb/s] - Mõõtühikute kalkulaator, mida on võimalik muu hulgas kasutada Mechanical horsepower --- imperial horsepower mõõtühikuks Foot-pound force per second teisendamiseks.Teisenda Mechanical horsepower --- imperial horsepower mõõtühikuks Foot-pound force per second (hp mõõtühikuks ft-lb/s):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Võimsus'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), ruutjuur (√), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Mechanical horsepower --- imperial horsepower [hp]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'Foot-pound force per second [ft-lb/s]'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '381 Mechanical horsepower --- imperial horsepower'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Mechanical horsepower --- imperial horsepower' või 'hp'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Võimsus'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '95 hp na ft-lb/s' või '37 hp to ft-lb/s' või '17 Mechanical horsepower --- imperial horsepower -> Foot-pound force per second' või '44 hp = ft-lb/s' või '18 Mechanical horsepower --- imperial horsepower na ft-lb/s' või '98 hp na Foot-pound force per second' või '11 Mechanical horsepower --- imperial horsepower to Foot-pound force per second'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(88 * 18) hp'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '381 Mechanical horsepower --- imperial horsepower + 1143 Foot-pound force per second' või '34mm x 81cm x 70dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 9,235 209 915 959 6×1031. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 31 ja tegelik arv, siin 9,235 209 915 959 6. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 9,235 209 915 959 6E+31. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 92 352 099 159 596 000 000 000 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.