Mile per hour per second to Knot per second

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Mile+per+hour+per+second+mootuehikuks+Knot+per+second.phpTeisenda mph/s mõõtühikuks kn/s (Mile per hour per second mõõtühikuks Knot per second):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Kiirendus'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), ruutjuur (√), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Mile per hour per second [mph/s]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'Knot per second [kn/s]'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '221 Mile per hour per second'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Mile per hour per second' või 'mph/s'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Kiirendus'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '32 mph/s na kn/s' või '60 mph/s to kn/s' või '97 Mile per hour per second -> Knot per second' või '63 mph/s = kn/s' või '29 Mile per hour per second na kn/s' või '94 mph/s na Knot per second' või '26 Mile per hour per second to Knot per second'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(54 * 20) mph/s'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '23 Mile per hour per second + 88 Knot per second' või '85mm x 51cm x 17dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 2,068 977 758 950 1×1021. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 21 ja tegelik arv, siin 2,068 977 758 950 1. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 2,068 977 758 950 1E+21. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 2 068 977 758 950 100 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.