Milli-Flux Unit to MJy

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Milli-Flux+Unit+mootuehikuks+MJy.phpTeisenda Milli-Flux Unit mõõtühikuks MJy (mfu mõõtühikuks MJy):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Spektraalne voo tihedus'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), ruutjuur (√), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Milli-Flux Unit [mfu]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'MJy'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '766 Milli-Flux Unit'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Milli-Flux Unit' või 'mfu'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Spektraalne voo tihedus'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '48 mfu na MJy' või '64 mfu to MJy' või '58 Milli-Flux Unit -> MJy' või '6 mfu = MJy' või '20 Milli-Flux Unit na MJy' või '87 Milli-Flux Unit to MJy'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(56 * 88) mfu'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '766 Milli-Flux Unit + 2298 MJy' või '65mm x 71cm x 41dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 3,137 244 539 352 3×1031. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 31 ja tegelik arv, siin 3,137 244 539 352 3. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 3,137 244 539 352 3E+31. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 31 372 445 393 523 000 000 000 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.