Solar Flux Unit to erg/(s·Hz·cm²)

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Solar+Flux+Unit+mootuehikuks+erg+s+Hz+cm2.phpTeisenda Solar Flux Unit mõõtühikuks erg/(s·Hz·cm²) (sfu mõõtühikuks erg/(s·Hz·cm²)):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Spektraalne voo tihedus'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), ruutjuur (√), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Solar Flux Unit [sfu]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'erg/(s·Hz·cm²)'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '111 Solar Flux Unit'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Solar Flux Unit' või 'sfu'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Spektraalne voo tihedus'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '46 sfu na erg/(s·Hz·cm2)' või '37 sfu to erg/(s·Hz·cm2)' või '98 Solar Flux Unit -> erg/(s·Hz·cm2)' või '12 sfu = erg/(s·Hz·cm2)' või '18 Solar Flux Unit na erg/(s·Hz·cm2)' või '6 Solar Flux Unit to erg/(s·Hz·cm2)'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(66 * 42) sfu'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '111 Solar Flux Unit + 333 erg/(s·Hz·cm2)' või '29mm x 96cm x 88dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 9,026 686 337 610 2×1025. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 25 ja tegelik arv, siin 9,026 686 337 610 2. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 9,026 686 337 610 2E+25. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 90 266 863 376 102 000 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.