Tonn söeekvivalenti to Tonn naftaekvivalenti

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+Tonn+soeeekvivalenti+mootuehikuks+Tonn+naftaekvivalenti.phpKui palju on Tonn naftaekvivalenti ühes Tonn söeekvivalenti?

1 Tonn söeekvivalenti [tce] = 0,699 531 862 042 61 Tonn naftaekvivalenti [toe] - Mõõtühikute kalkulaator, mida on võimalik muu hulgas kasutada Tonn söeekvivalenti mõõtühikuks Tonn naftaekvivalenti teisendamiseks.Teisenda Tonn söeekvivalenti mõõtühikuks Tonn naftaekvivalenti (tce mõõtühikuks toe):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Naftaekvivalent'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Tonn söeekvivalenti [tce]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'Tonn naftaekvivalenti [toe]'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '100 Tonn söeekvivalenti'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Tonn söeekvivalenti' või 'tce'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Naftaekvivalent'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '89 tce na toe' või '63 tce to toe' või '90 Tonn söeekvivalenti -> Tonn naftaekvivalenti' või '90 tce = toe' või '67 Tonn söeekvivalenti na toe' või '66 tce na Tonn naftaekvivalenti' või '43 Tonn söeekvivalenti to Tonn naftaekvivalenti'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(14 * 43) tce'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '100 Tonn söeekvivalenti + 300 Tonn naftaekvivalenti' või '29mm x 90cm x 57dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 5,581 750 072 662 9×1026. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 26 ja tegelik arv, siin 5,581 750 072 662 9. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 5,581 750 072 662 9E+26. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 558 175 007 266 290 000 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.