Foot-poundal to Foot-ounces-force

   

  Arvud teaduskujul


Otselink sellele kalkulaatorile:
https://www.teisenda-uhikuid.info/teisenda+ftpdl+mootuehikuks+Foot-ounces-force.phpKui palju on Foot-ounces-force ühes Foot-poundal?

1 Foot-poundal [ftpdl] = 0,497 404 510 077 96 Foot-ounces-force [ftoz] - Mõõtühikute kalkulaator, mida on võimalik muu hulgas kasutada Foot-poundal mõõtühikuks Foot-ounces-force teisendamiseks.Teisenda Foot-poundal mõõtühikuks Foot-ounces-force (ftpdl mõõtühikuks ftoz):

  1. Vali loendist sobiv kategooria, näiteks 'Väändemoment'.
  2. Järgmiseks sisesta väärtus, mida soovid teisendada. Aritmeetika põhitoimingud: liitmine (+), lahutamine (-), korrutamine (*, x), jagamine (/, :, ÷), aste (^), ruutjuur (√), sulud ja π (pii) on kõik selles punktis lubatud.
  3. Valikute loendist vali üksus, mis vastab väärtusele, mida soovite teisendada, näiteks 'Foot-poundal [ftpdl]'.
  4. Lõpuks vali ühik, millesse sa soovid väärtuse teisendada, näiteks 'Foot-ounces-force [ftoz]'.
  5. Vastuse ilmudes on alati võimalik see ümardada teatud arvu kümnendkohtadeni.


Selle kalkulaatoriga on võimalik teisendada väärtus koos algse mõõtühikuga, näiteks '930 Foot-poundal'. Seda tehes võib kasutada ühiku täielikku nimetust või selle lühenditnäiteks 'Foot-poundal' või 'ftpdl'. Seejärel määrab kalkulaator teisendatava mõõtühiku kategooria, näiteks 'Väändemoment'. Pärast seda teisendab see sisestatud väärtuse kõikidessee talle teadaolevatesse sobivatesse ühikutesse. Saadud loendist leiate kindlasti ka selle teisenduse, mida te algselt otsisite. Teisendatava väärtuse võib sisestada ka järgmiselt: '71 ftpdl na ftoz' või '52 ftpdl to ftoz' või '73 Foot-poundal -> Foot-ounces-force' või '75 ftpdl = ftoz' või '97 Foot-poundal na ftoz' või '48 ftpdl na Foot-ounces-force' või '32 Foot-poundal to Foot-ounces-force'. Selle alternatiivi puhul arvutab kalkulaator välja kohe, millisesse ühikusse algne väärtus teisendatakse. Sõltumata sellest, millist neist võimalustest kasutatakse, säästab see tülikast nimekirja otsingust paljude kategooriate ja lugematute toetatud ühikute hulgast. Kogu see töö tehakse meie eest kalkulaatori poolt ning see võtab vaid murdosa sekundist.

Lisaks võimaldab kalkulaator kasutada matemaatilisi väljendeid. Selle tulemusena ei saa mitte ainult numbreid üksteisega võrrelda, näiteks '(51 * 98) ftpdl'. Erinevaid mõõtühikuid võib teisendamisel samuti omavahel otseselt siduda. See võib näiteks välja näha nii: '930 Foot-poundal + 2790 Foot-ounces-force' või '18mm x 3cm x 28dm = ? cm^3'. Sellisel viisil kombineeritud mõõtühikud peavad mõistagi sobima kokku ja olema vastavas kombinatsioonis mõistlikud.

Kui valiku märk on pandud 'Arvud teaduskujul' juurde, kuvatakse vastus eksponentkujul. Näiteks 1,234 567 89×1019. Sellise esitusviisi puhul segmenteeritakse number eksponendiks, siin 19 ja tegelik arv, siin 1,234 567 89. Seadmete puhul, kus numbrite kuvamise võimalused on piiratud, näiteks taskuarvutid, leiab ka numbrite kirjutamise viisi 1,234 567 89E+19. Eelkõige muudab see väga suured ja väga väikesed arvud kergemini loetavaks. Kui seda valikut ei ole tehtud, antakse tulemuseks tavaline numbrite kirjutamise viis. Ülaltoodud näite puhul näeks see välja 12 345 678 900 000 000 000. Sõltumata tulemuste esitamisest on selle kalkulaatori maksimaalne täpsus 14 kohta. See peaks olema enamiku rakenduste jaoks piisavalt täpne.